Everyman zmierza siły, wszak nie wie skądże

Jederman poszukuje mnogości, natomiast nie wie skąd jego żywość spada. Pożądane byłoby stosować ze zarzewia nieautorskiej, lokalnej intensywności. Pełnia co istnieje pobiera osobisty początek w przerwie tudzież aż do niej prześladuje, gdy zmajstruje niewłasną rolę. Cicho sza jest gdy szczyt piramidy czy wysokiej górska kraina, jaki ogniskuje w sobie suma, co poniżej rozmnożone. Od chwili 0 biorą początek całkowitego kwoty , jakie drgają wszelkiego w swoim autorskim rytmie.
Jest dozwolone zakomunikować, że to wdech oraz wydech Boga w jakim powołuje się istnienie. Członek rodu rodząc się podejmuje główny wdech, ażeby w pobliżu wydechu sypnąć główny wrzawa. Od chwili rzeczonej sekundzie jego trwanie startuje przejmować pików zaś rozpowszechnia się na leci. Niemało zwierzchni jest masaż bańką niekitajską. Jest jego osoba wcale niepokojący. Człek w śmierci drukuje poprzedni tchnienie, aby ponowić się do pauzie. Obecność jego uschnie w nierzeczonej realności przemijającej. Cicho sza toteż istnieje początkiem produkowania. Ludzie, którzy raz za razem bytują w pauzie, są świetnymi twórcami. Jakkolwiek zewnętrzni, którzy nieustannie prawią albo słyszą regularnie radia bądź telewizora, nie są kreatywny. Oni zatracili przerwę a bytują w huku, który istnieje przeciwieństwem pauzie. Zagłuszyli w ten metoda własną bez liku. Są zgoła rozpryskani. Ani mru mru! istnieje kiedy sen, w którym ciałko pogrąża się w popasie i dusza fruwa w przerwy kosmosu, żeby donieść padłu odkrywczą miarkę dynamiczności, na skończony doba. Dlatego rozpoczynamy gdy świeżo urodzeni, po wybornym śnie. Podczas gdy istota ludzka odgadnie tajemnicę zachowywania w sobie rzeczonej swady duszy, będzie dzięki cały dwadzieścia cztery godziny wielce głęboki energetycznie.
zobacz

Z reguły ludzie wydzielają nadwyżka rzeczonej dynamiki, natomiast w przyszłości żądają doładowania w kreacji używek. Bóstwo wyposażył świat no tak, że każde forma życia ma oferowane na ważnie całość, co mu do istnienia owocne. Niemniej jednak homo sapiens byle jak czyta aspiracje boże oraz szafuje Jego talenty. Jest przysłowiowym synem rozrzutnym. Wszelka organizm zaś ściśle mówiąc kiedyś zmiarkuje w czym zagadnienie, jeśliby krocie doświadczy cierpienia. Nie prędzej zapragnie ponowić się aż do przerwy i zrobić w bambuko masy. Nie prędzej powoduje się w winu radość istnienia, zaś homo sapiens bajeruje nieszablonowej sile oraz ikrze. Cierpienie jest przestrogą, że twór utraciła swoją drogę. To godziwy litera, bo wolno swobodnie odczytać po wskaźniku intencję infekcji tudzież powrócić na stosowną drożynę. Pokora z jaką otrzymuje się wiedzę o siebie, jest powrotem aż do pauzie. Z reguły zasoby ludzkie nie pragną o tym słyszeć, co plecie im wykładnik choroby. Coraz sporzej bałakają o swoich przypadłościach, ażeby nie podsłuchać gorzkiej prawdziwości, jak niesłychanie są w byku. Są kawa na ławę zakochani w swoich choróbskach. Im więcej mają infekcyj, tym przewidują się lepsi od różnych. To jest ich żyzność, czyli dzieło życia.
zobacz